O ubytování

Nabízíme vám jednoduché a účelné ubytování v samostatném domě na kraji obce Branná s kapacitou až 9 osob. Branná je součástí města Třeboně, je od ní vzdálená pouhé 4 km (autem směr Nové Hrady). Na kole se do Třeboně dostanete velmi jednoduše mimo hlavní silnici – po příjemné, nově zbudované cyklostezce po hrázích rybníků, mezi poli a ohradami s koňmi (délka 4,5 km). Prostě romantika.Objekt disponuje kompletním zázemím jako rodinný dům.

K dispozici máte 3 samostatné ložnice (2x dvoulůžkový pokoj, 1x třílůžkový pokoj). Všechny pokoje lze dovybavit dětskou cestovní postýlkou, případně třílůžkový pokoj ještě dalším dětským lůžkem (pro dítě do 7 let). Všechny ložnice jsou v patře. Každá ložnice je vybavena manželskou postelí s možností oddělení lůžek, skříní a malým stolkem s televizí. V přízemí domu je prostorný obývací pokoj s výstupem na terasu v zahrádce, jídelna a plně vybavený kuchyňský kout (lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, veškeré nádobí k dispozici). Obývací pokoj poskytuje dostatek místa i pro více hostů, navíc je vybaven dalším pohodlným lůžkem (140 cm).  V přízemí je dále koupelna s vanou 2x sprchový kout a 2x samostatná toaleta.

Dům má k dispozici 2 terasy – jedna přístupná z obývacího pokoje, druhá v uzavřeném dvoře, obě s možností grilování (ve dvoře s pevně usazeným grilem), obě terasy jsou zastřešené, takže i v případě nepříznivého počasí lze posedět venku. V uzavřeném dvoře je samostatná místnost pro úschovu kol, dětské pískoviště a plocha na hraní.

Parkování je možné před domem a nebo v jeho blízkém okolí (do 50 metrů).

Wifi je v celém domě, k dispozici zdarma.

pohled z ulice

V obci je k dispozici

obchod…………….. 250 m

hostinec s možností obědů a večeří (sezónně) ……………100 m

dětské hřiště ……………80 m

hřiště na volejbal, nohejbal, softball …………150 m

autobusová zastávka…………..50m